Biz kimiz?

20 yıla dayanan katma değerli çözüm anlayışını hem sahada, hem de kanal geliştirme ve teknoloji üreten şirketler ile ilişkiler anlamında deneyimleme imkanı bulan kurucu ortaklar; Özgür Çelik ve Selim Ertuğ Tuğran, 2020 yılının başında tekrar sahada çalışarak şirketlere katma değerli çözümler ulaştırmanın büyüsünü hissetmenin keyfine varma amacı ile Füzyon Teknoloji’yi hayata geçirmeye karar verdiler.

Misyonumuz…

Füzyon Teknoloji yurt içi ve yurt dışı iş birlikleri ile nokta vuruşu servis ve hizmetleri şirketlerin hizmetine sunacak, tasarım ve ürün geliştirme konularında gerekli teknolojik ürünler konusunda en uygun maliyetli ve sürdürülebilir çözümleri araştırarak vazgeçilmez bir sektörel iş ortağı olma misyonunu her zaman öncelikli tutacaktır.

Vizyonumuz…

Füzyon Teknoloji manidar bir tarih olan (Çanakkale Zaferi) 18 Mart 2020 tarihinde kuruldu ve Covid-19 pandemisi sebebiyle, global piyasanın da oldukça farklı tepkiler verdiği bir süreci uzaktan izleyip, bu dönemi tecrübe kazanarak geçirdikten sonra Ekim 2020 başında faaliyete geçti. İlk etapta kurucu ortaklar dahil 5 kişi ile yola çıkacak olan Füzyon Teknoloji, müşterilerinden aldığı geri bildirimler ile hizmet kalitesi ve varyasyonlarını artırmak adına insana ve teknolojiye yatırıma devam ederek aranan bir çözüm sağlayıcı profiline dönüşme vizyonu taşımaktadır…

Neden Füzyon Teknoloji?

Füzyon Teknoloji ismi şirketin yönünün sürekli iş birliği ile kuvvetleneceğine işaret etmektedir. Keza Füzyon kelimesi iki atomun birleşerek daha güçlü bir yapı oluşturması anlamına gelmektedir. Hal böyle iken Füzyon Teknoloji Limited Şirketi geleceğini inşa ederken katma değerli çözümler ve kuvvetli işbirlikleri ile yoluna devam edecektir… Bu sebeple Füzyon Teknoloji ile çalışmak sizin için de, bizim için olduğu gibi, birleşerek büyümenin tecrübesini elde etmenizi sağlayacaktır. Çünkü Füzyon Teknoloji, ürün, hizmet ve servislerini müşterilerine bir defaya mahsus ulaştıran bir sağlayıcı değil, uzun soluklu bir iş ortağı yaklaşımı ile sizlerin de başarısında rol oynamak için bu isimle yola çıkmıştır.